Logo

Kemer Aktivite Turları,Side Aktivite Turları, Alanya Aktivite Turları

 • Tur Süresi

  3 GÜN

 • KAYAK VE SNOWBOARD PAKETİ 2 GECE TECRÜBE

Paket İçeriği

Kayak ve snowboard paketimiz kış aylarında heyecana devam etmek isteyen katılımcılar için düzenlenmiştir. Konaklama ROME DAĞ EVİ BUTİK OTEL de yapılacak olup, sabah kahvaltısı otelde açık büfe, öğle yemeği aktivite içerisinde sucuk ekmek/köfte ekmek ve akşam yemeği otelde seçmeli menü şeklinde alınacaktır. Sabah kahvaltısı içresinde alınan çay kahve ücretsiz olup alınan diğer içecekler ekstra olarak tarafınızdan ödenir. Bulunduğunuz şehirden Isparta ilimize ulaşım size ait olup Isparta havalimanı ve otogarından otele ulaşım ve dönüş transferleri ile aktiviteler için yapılacak transferler tarafımızdan yapılacaktır. Havalimanın geliş dönüş saatleri belirli saatlerde yapılacak olup müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek kesinleştirebilirsiniz. Programımız 4 Ocaktan itibaren her cuma başlar ve takip eden pazar günü sona erer. programımız birinci gün otele giriş ve akşam yemeği sonrası tanışma ve teorik eğitim toplantısı yapılmaktadır. İkinci ve üçüncü gün Davraz kayak merkezinde eğitimli kayak ve snowboard aktivitemiz eğlenceli olarak yapılır. Aktivitelerin detayları aşağıda günlere göre açıklanmıştır.
 • Bonus
  Vade farksız 9 taksit
 • World
  Vade farksız 9 taksit
 • Maksimum
  Vade farksız 9 taksit
 • Axess
  Vade farksız 9 taksit
 • Qnb Finansbank
  Vade farksız 9 taksit
 • Paraf
  Vade farksız 9 taksit
 • Ziraat Combokart
  Vade farksız 9 taksit
 • Kısmi Ödeme
  Vade farksız 9 taksit
 • Dönem Tarihi
  Herşey Dahil Fiyatı

OTELE GİRİŞ VE TEORİK EĞİTİM

Aktivite paketimizin ilk günü otele girişlerimizi yapmaktayız. Saat 19:00 itibari ile akşam yemeğimizi yiyoruz. Saat 21:00 e kadar olan serbest zaman sonrası teorik eğitim ve tanışma toplantısı için bir araya geliyoruz. Toplantı sonrası serbest zaman olarak ilk günümüzü değerlendiriyoruz.

KAYAK VE SNOWBOARD TECRÜBE .GÜN

Sabah saat 09:00 kahvaltı sonrası kayak merkezimizde bulunan kayak odamız ulaşıyoruz ve ekipmanlarımızı alıyoruz. Otelimizden Davraz kayak merkezine 10 dakikalık bir yolsculuk sonrası kar manzaraları eşliğinde pistleri keşfediyoruz. 13:00 -14:00 arası yemek molası.14:00 - 17:00 serbest zamanımız devam ediyor. 17:30 otelimize dönüş için araçlarımızda yerimizi alıyoruz. 19:00 Otelimizde Akşamyemeğimiz sonrası serbest zaman. Katılımcılarımız kendi ekipmanları ile katılabilirler. 2020 Skipass ücreti 60 TL olarak belirlenmiş olup katılımcı tarafından ödenir. Ekipman, mont, pantalon, eldiven, gözlük gibi malzemelerinizin kendinize ait olmasını tavsiye etmekteyiz. Bu malzemeri olmayan misafirlerimiz için kiralama fiyatları aşağıdadır.

Ceket + pantalon  40 TL

Eldiven + gözlük 20 TL

KayakTakımı + Ayakkabı + Baton 45 TL

Snowboard + Ayakkabı + Bağlama 45 TL

KAYAK VE SNOWBOARD TECRÜBE .GÜN

Sabah saat 09:00 kahvaltı sonrası kayak merkezimizde bulunan kayak odamız ulaşıyoruz ve ekipmanlarımızı alıyoruz. Otelimizden Davraz kayak merkezine 10 dakikalık bir yolsculuk sonrası kar manzaraları eşliğinde pistleri keşfediyoruz. 13:00 -14:00 arası yemek molası. 14:00 - 17:00 serbest zamanımız devam ediyor. 17:30 otelimize dönüş için araçlarımızda yerimizi alıyoruz. Otelimize ulaştıktan sonra eşyalarımızı alarak veda ediyoruz. Katılımcılarımız kendi ekipmanları ile katılabilirler. 2020 Skipass ücreti 60 TL olarak belirlenmiş olup katılımcı tarafından ödenir. Ekipman, mont, pantalon, eldiven, gözlük gibi malzemelerinizin kendinize ait olmasını tavsiye etmekteyiz. Bu malzemeri olmayan misafirlerimiz için kiralama fiyatları aşağıdadır.

Ceket + pantalon  40 TL

Eldiven + gözlük 20 TL

KayakTakımı + Ayakkabı + Baton 45

Snowboard + Ayakkabı + Bağlama 45Davraz dağının eteklerinde bulunan çobanisa köyü içinde eski bir köy evinden restore edilerek, daha konforlu ve geniş kapasiteli 14 standart, 1 suit olarak Toplam 45 yatak kapasitesi ile hizmete girmiştir.
Tüm odalar kaloriferlidir, duş / WC yer almaktadır

 14 standart, 1 suit olarak Toplam 45 yatak kapasitesi ile hizmete girmiştir.
Tüm odalar kaloriferlidir, duş / WC yer almaktadır

 Tam pansiyon konaklama sistemimizde, açık büfe sabah kahvaltısı aktivite içerisinde seçimli set menü ve  seçimli menü olarak akşam yemeği mevcuttur. İçecekler extra olup sabah kahvaltısında çay ve kahve kahvaltı saatleri içerisinde ücretsizdir. 

Aktiviteler

1. Gün
OTELE GİRİŞ VE TEORİK EĞİTİM
2. Gün
KAYAK VE SNOWBOARD TECRÜBE 2.GÜN
3. Gün
KAYAK VE SNOWBOARD TECRÜBE 3.GÜN

Otel Konumu

Özel araçlarımızla ısparta hava alanı ısparta otogarından misafirlemizin servis yapılmaktadır.

Satın al butonuna tıklayarak incelemiş olduğunuz HAFTA SONU KAYAK VE SNOWBOARD TECRÜBE PAKETİ 2 GECE 3 GÜN isimli tur paketimiz için rezervasyon yaptırabilirsiniz.