KAYAK / SNOWBOARD EĞİTİM PAKETİ 2 GECE 3 GÜN

Paket İçeriği

Kayak ve snowboard paketimiz kış aylarında heyecana devam etmek isteyen katılımcılar için düzenlenmiştir. Konaklama ROME DAĞ EVİ BUTİK OTEL de yapılacak olup, sabah kahvaltısı otelde açık büfe, öğle yemeği aktivite içerisinde sucuk ekmek/köfte ekmek ve akşam yemeği otelde fix menü şeklinde alınacaktır. Sabah kahvaltısında alınan çay kahve ücretsiz olup alınan diğer içecekler ekstra olarak tarafınızdan ödenir. Bulunduğunuz şehirden Isparta ilimize ulaşım size ait olup Isparta otogarından otele ulaşım ve dönüş transferleri ile aktiviteler için yapılacak transferler tarafımızdan yapılacaktır. Havalimanından gelecek katılımcılarımız Isparta otogarına, havalimanı otogar aracı hizmet veren otobüsler ile ulaşabilirler. Rezervasyonu kesinleşen misafirlerimiz perşembe günü ekip liderleri tarafından aranacak ve ulaşım bilgileri alınarak planlamaları aktarılacaktır. Programımız her cuma başlar ve takip eden pazar günü sona erer. Programımızın detayları aşağıda günlere göre açıklanmıştır.

Otel

Otelimiz 14 standart ve bir adet süit oda olmak üzere 15 oda ile 45 kişilik kapasiteye sahiptir. Eski bir köy evinden restore edilen evimiz taş ve ahşap yapıya sahiptir. 50 kişilik kapalı restaurantımız mevcuttur. 

Otelimiz Davraz Kayak merkezine 8 km uzaklıktaki Çobanisa köyündedir. Isparta şehir merkezine 25 km, Isparta Havaalanına 60 km uzaklıktadır. Tüm odalarımızda merkezi ısıtma, wc ve duş bulunmaktadır. 

OTEL KONUMU

Isparta otogarı yolu ile gelen katılımcılarımız özel aracımızla alınacaktır. Isparta havaalanından gelen katılımcılarımız, havaalanı otobüsü ile Isparta otogarına ulaşarak otel aracımıza katılabilirler. Detaylı bilgi ve ulaşım koordinasyonu için giriş gününüzden bir gün önce ekip arkadaşlarımız tarafından aranacaksınız.

https://goo.gl/maps/QkwgC65V92zsz5Ls8

Program

1.Gün OTELE GİRİŞ VE TEORİK EĞİTİM

Aktivite paketimizin ilk günü katılımcılarımız Isparta otogarından alınır. Bulunduğunuz şehirden Isparta otogarına olan ulaşım size aittir. Otogar ve otel arası çift yön, ayrıca otel ve kayak merkezi arasında ki transferler tarafımızdan yapılmaktadır. Otelimizde akşam yemeği 19:00 ve 21:00 arasıdır. Akşam yemeğimiz sonrası programımızla ilgili bilgilendirme için toplanıyoruz. 

2.Gün KAYAK VE SNOWBOARD EĞİTİM İKİNCİ GÜN

Sabah saat 09:00 kahvaltı sonrası hazırlıklarımızı yaparak kayak merkezine yola çıkıyoruz. 10 dakikalık yolculuk sonrası kayak merkezimize ulaşıyoruz. Öncelikle teorik eğitim ve pist dışı eğitimlerimizi tamamlıyoruz. 13:00 -14:00 arası yemek molası. 14:00 - 17:00 pist çalışmaları ve eğlenceli saatlerle günü bitiriyoruz. 17:00 otelimize dönüş için araçlarımızda yerimizi alıyoruz. 19:00 akşam yemeği ve sonrasında serbest zaman olarak gecemizi geçiriyoruz.. Kayak/snowboard eğitim ücretleri, kayak / snowboard ekipmanları fiyata dahil, kıyafetler dahil değildir. Katılımcılarımız kendi ekipmanları ile katılabilirler. Ekipman harici mont, pantalon, eldiven, gözlük gibi malzemelerinizin kendinize ait olmasını tavsiye etmekteyiz. Bu malzemeri olmayan misafirlerimiz için kiralama fiyatları aşağıdadır.
Ceket + pantolon 50 TL
Eldiven + gözlük 25 TL

3.Gün KAYAK VE SNOWBOARD EĞİTİM ÜÇÜNCÜ GÜN

Sabah saat 09:00 kahvaltı sonrası hazırlıklarımızı yaparak kayak merkezine yola çıkıyoruz. pist dışı eğitimlerini tamamlayarak pist denemelerini yapan katılımcılarımızla pist pratiklerimize devam ediyoruz. Eğitmenlerimiz katılımcılarımız eğitim seviyesine göre gün boyunca destek eğitimlerine devam edeceklerdir. 13:00 -14:00 arası yemek molası. 14:00 - 17:00 pist çalışmaları ve eğlenceli saatlerle günü bitiriyoruz. 16:00 otelimize dönüş için araçlarımızda yerimizi alıyoruz. Otelimizde yola çıkacak olan katılımcılarımızın hazırlıkları tamamlandıktan sonra eve dönüş yolculuğu için araçlarımızla Isparta otogarına bırakıyoruz. Kayak / snowboard eğitim ücretleri, kayak / snowboard ekipmanları fiyata dahil, kıyafetler dahil değildir. Katılımcılarımız kendi ekipmanları ile katılabilirler. Ekipman harici mont, pantalon, eldiven, gözlük gibi malzemelerinizin kendinize ait olmasını tavsiye etmekteyiz. Bu malzemeri olmayan misafirlerimiz için kiralama fiyatları aşağıdadır.
Ceket + pantalon 50 TL
Eldiven + gözlük 25 TL

@aktifgezi

INSTAGRAM APISI YERLEŞECEK

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Pariatur eaque libero voluptatum amet fugiat magni hic eum autem alias dicta accusantium doloribus, q amet, consectetur adipisicing elit. Pariatur eaque libero voluptatum amet fugiat magni hic eum autem alias dicta accusantium doloribus, q amet, consectetur adipisicing elit. Pariatur eaque libero voluptatum amet fugiat magni hic eum autem alias dicta accusantium doloribus, quibusdam molestiae sed obcaecati tenetur nulla, voluptatem veritatis.

Fiyatlar ve Ödeme Yöntemleri

VADE FARKSIZ 9 TAKSİT
  • 12 Mayıs -14 Mayıs 2021
    1.390,00 ₺

En İyi Fiyat

Güvenli Ödeme

Kaliteli Hizmet

Uzman Ekip