Logo

Kemer Aktivite Turları,Side Aktivite Turları, Alanya Aktivite Turları

 • Tur Süresi

  5 GÜN

 • KAYAK / SNOWBOARD EĞİTİMLİ KIŞ TATİLİ

Paket İçeriği

Kayak ve snowboard paketimiz kış aylarında heyecana devam etmek isteyen katılımcılar için düzenlenmiştir. Konaklama ROME DAĞ EVİ BUTİK OTEL de yapılacak olup, sabah kahvaltısı otelde açık büfe, öğle yemeği aktivite içerisinde sucuk ekmek/köfte ekmek ve akşam yemeği otelde seçmeli menü şeklinde alınacaktır. Sabah kahvaltısı içresinde alınan çay kahve ücretsiz olup alınan diğer içecekler ekstra olarak tarafınızdan ödenir. Bulunduğunuz şehirden Isparta ilimize ulaşım size ait olup Isparta havalimanı ve otogarından otele ulaşım ve dönüş transferleri ile aktiviteler için yapılacak transferler tarafımızdan yapılacaktır. Havalimanın geliş dönüş saatleri belirli saatlerde yapılacak olup müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek kesinleştirebilirsiniz. Programımız 5 şubattan itibaren her çarşamba başlar ve takip eden pazar günü sona erer. Programımız birinci gün otele giriş ve akşam yemeği sonrası tanışma ve teorik eğitim toplantısı yapılmaktadır. İkinci ve üçüncü gün Davraz kayak merkezinde eğitimli kayak ve snowboard aktivitemiz eğlenceli olarak yapılır. Dördüncü ve beşinci gün pist uygulamaları yapılmaktadır. Aktivitelerin detayları aşağıda günlere göre açıklanmıştır.
 • Bonus
  Vade farksız 9 taksit
 • World
  Vade farksız 9 taksit
 • Maksimum
  Vade farksız 9 taksit
 • Axess
  Vade farksız 9 taksit
 • Qnb Finansbank
  Vade farksız 9 taksit
 • Paraf
  Vade farksız 9 taksit
 • Ziraat Combokart
  Vade farksız 9 taksit
 • Kısmi Ödeme
  Vade farksız 9 taksit
 • Dönem Tarihi
  Herşey Dahil Fiyatı

OTELE GİRİŞ VE TANIŞMA

Programımız her hafta Çarşamba günleri başlamaktadır. Davraz kayak merkezine 8 km. mesafede bulunan Çobanisa Köyündeki Rome Dağevi otelde konaklamalı olarak yapılmaktadır. Saat 14:00 sonrasında otelimize gelmiş olan tüm katılımcılarımızın odalarına yerleşmesi sağlanmaktdır. saat 19:00 - 21: 00 arası akşam yemeği bulunmaktadır. Akşam yemeği sonrası tanışma ve teorik eğitim toplantısı yapılacaktır. Toplantı sonrası serbest zaman olarak dinlenebiliriz. 

KAYAK / SNOWBOARD EĞİTİMİ

Tatilimizin ikinci gününde sabah 08:00 itibari ile kahvaltımız hazırdır. Saat 09:30 kayak odamızdan ekipman temini ve hazırlık için toplanıyoruz. Saat 10:00 itibari ile kayak merkezine ulaşım ve eğitimimiz başlar. İki saatlik eğitim sonrası öğlen yemeği molası için kayak merzinde bulunan yemek alanında toplanıyoruz. Yemek sonrası pist çalışmaları ile geçen serbest zaman olarak değerlendiriyoruz. 16:30 otele dönüş için araçlarımızda buluşuyoruz. Saat 19:00 itibari ile akşam yemeği ve serbest zaman.

KAYAK / SNOWBOARD EĞİTİM VE PİST ÇALIŞMASI

Tatilimizin üçüncü gününde sabah 08:00 itibari ile kahvaltımız hazırdır. Saat 09:30 kayak odamızdan ekipman temini ve hazırlık için toplanıyoruz. Saat 10:00 itibari ile kayak merkezine ulaşım ve eğitimimiz başlar. Bir saatlik hatırlatma ve pratik eğitim sonrası öğlen yemeği molası için kayak merzinde bulunan yemek alanında toplanıyoruz. Yemek sonrası pist çalışmaları ile geçen serbest zaman olarak değerlendiriyoruz. 16:30 otele dönüş için araçlarımızda buluşuyoruz. saat 19:00 itibari ile akşam yemeği ve serbest zaman.

KAYAK / SNOWBOARD PİST UYGULAMASI

Tatilimizin dördüncü gününde sabah 08:00 itibari ile kahvaltımız hazırdır. Saat 09:30 kayak odamızdan ekipman temini ve hazırlık için toplanıyoruz. Saat 10:00 itibari ile kayak merkezine ulaşım ve serbest pist çalışmaları olarak tüm günü kullanabiliriz. ekstra eğitim almak isteyen katılımcılarımız ekip lideri ile görüşerek extra ders talep edebilirler. extra dersler gruplarımıza özel uygun fiyatlar ile yapılmaktadır. 16:30 otele dönüş için araçlarımızda buluşuyoruz. Saat 19:00 itibari ile akşam yemeği ve serbest zaman.

KAYAK / SNOWBOARD PİST UYGULAMA VE OTELDEN ÇIKIŞ

Tatilimizin son gününde sabah 08:00 itibari ile kahvaltımız hazırdır. Otelimizin müsaitlik durumuna göre oda boşaltma saati ekip lideriniz tarafından bildirilecektir. Farklı bir saat belirtilmedikçe oda çıkış saati 11:00 dır.  Saat 09:30 kayak odamızdan ekipman temini ve hazırlık için toplanıyoruz. Saat 10:00 itibari ile kayak merkezine ulaşım ve serbest pist çalışmaları olarak otelden ayrılış saati ne kadar kayak merkezimizde zaman geçiriyoruz. Isparta otogar veya Havalimanına gidecek katılımcılarımızın saatlerine göre uygun transferleri yapılacaktır.

Davraz dağının eteklerinde bulunan çobanisa köyü içinde eski bir köy evinden restore edilerek, daha konforlu ve geniş kapasiteli 14 standart, 1 suit olarak Toplam 45 yatak kapasitesi ile hizmete girmiştir.
Tüm odalar kaloriferlidir, duş / WC yer almaktadır

 14 standart, 1 suit olarak Toplam 45 yatak kapasitesi ile hizmete girmiştir.
Tüm odalar kaloriferlidir, duş / WC yer almaktadır

 Tam pansiyon konaklama sistemimizde, açık büfe sabah kahvaltısı aktivite içerisinde seçimli set menü ve  seçimli menü olarak akşam yemeği mevcuttur. İçecekler extra olup sabah kahvaltısında çay ve kahve kahvaltı saatleri içerisinde ücretsizdir. 

Aktiviteler

1. Gün
OTELE GİRİŞ VE TANIŞMA
2. Gün
KAYAK / SNOWBOARD EĞİTİMİ
3. Gün
KAYAK / SNOWBOARD EĞİTİM VE PİST ÇALIŞMASI
4. Gün
KAYAK / SNOWBOARD PİST UYGULAMASI
5. Gün
KAYAK / SNOWBOARD PİST UYGULAMA VE OTELDEN ÇIKIŞ

Otel Konumu

Özel araçlarımızla ısparta hava alanı ısparta otogarından misafirlemizin servis yapılmaktadır.

Satın al butonuna tıklayarak incelemiş olduğunuz KAYAK / SNOWBOARD KIŞ TATİLİ 4 GECE 5 GÜN isimli tur paketimiz için rezervasyon yaptırabilirsiniz.