Logo

Kemer Aktivite Turları,Side Aktivite Turları, Alanya Aktivite Turları

 • Tur Süresi

  3 GÜN

 • KAYAK / SNOWBOARD TECRÜBE PAKETİ 2 GECE 3 GÜN

Paket İçeriği

Kayak ve snowboard paketimiz kış aylarında heyecana devam etmek isteyen katılımcılar için düzenlenmiştir. Davraz Kayak merkezinde yapılacak programımızda konaklama ROME DAĞ EVİ BUTİK OTEL de yapılacak olup, sabah kahvaltısı otelde açık büfe, öğle yemeği aktivite içerisinde sucuk ekmek/köfte ekmek ve akşam yemeği otelde fix menü şeklinde alınacaktır. Sabah kahvaltısında alınan çay kahve ücretsiz olup alınan diğer içecekler ekstra olarak tarafınızdan ödenir. Bulunduğunuz şehirden Isparta ilimize ulaşım size ait olup Isparta otogarından otele ulaşım ve dönüş transferleri ile aktiviteler için yapılacak transferler tarafımızdan yapılacaktır. Havalimanından gelecek katılımcılarımız Isparta otogarına, havalimanı otogar aracı hizmet veren otobüsler ile ulaşabilirler. Rezervasyonu kesinleşen misafirlerimiz perşembe günü ekip liderleri tarafından aranacak ve ulaşım bilgileri alınarak planlamaları aktarılacaktır. Programımız 18 Aralık itibari ile her cuma başlar ve takip eden pazar günü sona erer. Programımızın detayları aşağıda günlere göre açıklanmıştır.
 • Bonus
  Vade farksız 9 taksit
 • World
  Vade farksız 9 taksit
 • Maksimum
  Vade farksız 9 taksit
 • Axess
  Vade farksız 9 taksit
 • Qnb Finansbank
  Vade farksız 9 taksit
 • Paraf
  Vade farksız 9 taksit
 • Ziraat Combokart
  Vade farksız 9 taksit
 • Kısmi Ödeme
  Vade farksız 9 taksit
 • Dönem Tarihi
  Herşey Dahil Fiyatı
 • 26 Şubat -28 Şubat 2021
  1.750,00 yerine
  1.000,00 TL

OTELE GİRİŞ

Aktivite paketimizin ilk günü özel aracımız ile katılımcılarımız Isparta otogarından alınır. Otelimize yapacağımız yolculuk sonrası otele girişlerimizi yapmaktayız. Öğlen saatlerine kadar girişleri tamamlanan katılımcılarımız dilerlerse kayak ekipman seçimlerimizi yaparak eğitim gruplarımızla kayak merkezine gitmek üzere araçlarımızda yer alırlar. Pist bilgisi ve rehberlik için ekip liderinizden yardım alabilirsiniz. Saat 17:00 da otelimize dönmek üzere araçlarımızda toplanıyoruz.Saat 19:00 itibari ile akşam yemeğimizi yiyoruz. Saat 21:00 e kadar olan serbest zaman sonrası günün değerlendirmesini ve eksik bilgilerimizi tamamlamak üzere otelimizin restoranında toplanıyoruz.

KAYAK VE SNOWBOARD TECRÜBE İKİNCİ GÜN

Sabah saat 09:00 kahvaltı sonrası hazırlıklarımızı yaparak kayak merkezine yola çıkıyoruz.13:00 -14:00 arası yemek molası.17:00 otelimize dönüş için araçlarımızda yerimizi alıyoruz. 19:00 akşam yemeği ve sonrasında serbest zaman olarak gecemizi geçiriyoruz.. Kayak / snowboard ekipmanları fiyata dahil, kıyafetler dahil değildir. Katılımcılarımız kendi ekipmanları ile katılabilirler. 2020 - 2021 Skipass ücreti 75 TL olarak belirlenmiş olup katılımcı tarafından ödenir. Ekipman harici mont, pantalon, eldiven, gözlük gibi malzemelerinizin kendinize ait olmasını tavsiye etmekteyiz. Bu malzemeri olmayan misafirlerimiz için kiralama fiyatları aşağıdadır.

Ceket + pantolon 50 TL

Eldiven + gözlük 25 TL

KAYAK VE SNOWBOARD TECRÜBE ÜÇÜNCÜ GÜN

Sabah saat 09:00 kahvaltı sonrası hazırlıklarımızı yaparak kayak merkezine yola çıkıyoruz. 13:00 -14:00 arası yemek molası. 14:00 - 17:00 pist çalışmaları ve eğlenceli saatlerle günü bitiriyoruz. 16:00 otelimize dönüş için araçlarımızda yerimizi alıyoruz. Otelimizde yola çıkacak olan katılımcılarımızın hazırlıkları tamamlandıktan sonra eve dönüş yolculuğu için araçlarımızla otogara bırakıyoruz. Kayak / snowboard ekipmanları fiyata dahil, kıyafetler dahil değildir. Katılımcılarımız kendi ekipmanları ile katılabilirler. 2020 - 2021 Skipass ücreti 75 TL olarak belirlenmiş olup katılımcı tarafından ödenir. Ekipman harici mont, pantalon, eldiven, gözlük gibi malzemelerinizin kendinize ait olmasını tavsiye etmekteyiz. Bu malzemeleri olmayan misafirlerimiz için kiralama fiyatları aşağıdadır.

Ceket + pantalon 50 TL

Eldiven + gözlük 25 TL

Otelimiz 14 standart ve bir adet süit oda olmak üzere 15 oda ile 45 kişilik kapasiteye sahiptir. Eski bir köy evinden restore edilen evimiz taş ve ahşap yapıya sahiptir. 50 kişilik kapalı restaurantımız mevcuttur. 

Otelimiz Davraz Kayak merkezine 8 km uzaklıktaki Çobanisa köyündedir. Isparta şehir merkezine 25 km, Isparta Havaalanına 60 km uzaklıktadır. Tüm odalarımızda merkezi ısıtma, wc ve duş bulunmaktadır. 

 14 standart, 1 suit olarak Toplam 45 yatak kapasitesi ile hizmete girmiştir.
Tüm odalar kaloriferlidir, duş / WC yer almaktadır

 Tam pansiyon konaklama sistemimizde, açık büfe sabah kahvaltısı aktivite içerisinde seçimli set menü ve  seçimli fix menü olarak akşam yemeği mevcuttur. İçecekler extra olup sabah kahvaltısında çay ve kahve kahvaltı saatleri içerisinde ücretsizdir. 

Aktiviteler

1. Gün
OTELE GİRİŞ
2. Gün
KAYAK VE SNOWBOARD TECRÜBE İKİNCİ GÜN
3. Gün
KAYAK VE SNOWBOARD TECRÜBE ÜÇÜNCÜ GÜN

Otel Konumu

Isparta otogarı yolu ile gelen katılımcılarımız özel aracımızla alınacaktır. Isparta havaalanından gelen katılımcılarımız, havaalanı otobüsü ile Isparta otogarına ulaşarak otel aracımıza katılabilirler. Detaylı bilgi ve ulaşım koordinasyonu için giriş gününüzden bir gün önce ekip arkadaşlarımız tarafından aranacaksınız.

https://goo.gl/maps/QkwgC65V92zsz5Ls8

Satın al butonuna tıklayarak incelemiş olduğunuz KAYAK / SNOWBOARD TECRÜBE PAKETİ 2 GECE 3 GÜN isimli tur paketimiz için rezervasyon yaptırabilirsiniz.