Aktif Gezi Kimdir?

HSC Grup bünyesinde bir marka haline gelen Aktif Gezi, tekne turu, tüplü dalış, kanyoning, rafting, jeep safari, ATV safari, Aquapark eğlencesi ve bir çok keyifli aktiviteler ile dolu bir tatil organizasyonudur. Geleneksel tatil paketlerinden farklı olarak, tatilinizdeyken deneyimlemek istediğiniz tüm aktiviteleri tek bir pakette sunuyoruz.

Gezi günlüklerine yepyeni bir macerayı Aktif Gezi deneyimi ile ekleyin!
Aktivite tatilinin yarattığı heyecana ortak olmak isteyen tüm tatilcilerle unutulmaz bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz. Aktivitelere katılım hiçbir ön bilgi gerektirmiyor, yaş sınırı olmadan sağlıklı tüm bireyler rahatlıkla katılabilir.

Tüm ekipmanlar Aktif Gezi tarafından ücretsiz sağlanmaktadır. Alanında uzman eğitmenlerimiz eşliğinde gerçekleşen aktivitelerdeki tüm ekipmanlar Aktif Gezi tarafından ücretsiz sağlanmaktadır. Tüm gün çekilen video ve fotoğraflar organizasyonun son gününde soft olarak tüm tatilciler ile paylaşıyor, anılarınız hatırlanır hatta tekrarlanır olsun istediğimizden tüm gün çekilen videolar ve fotoğrafları organizasyon sonunda sizlerle paylaşıyoruz.

En İyi Fiyat

Güvenli Ödeme

Kaliteli Hizmet

Uzman Ekip