Logo

Kemer Aktivite Turları,Side Aktivite Turları, Alanya Aktivite Turları

 • Tur Süresi

  5 GÜN

 • ERCİYES KAYAK / SNOWBOARD EĞİTİM PAKETİ 4 GECE 5 GÜN

Paket İçeriği

Kış aylarında harekete devam etmek isteyenler için hazırlanmış bu paketimiz, 4 Ocak itibari ile her hafta pazartesi başlar ve cuma günleri sona erer. Şubat ayı sonuna kadar her hafta tekrar eder. Konaklama Kayseri şehir merkezinde bulunan Atalay Hotelde (4*) yapılacaktır. Aktivite paketimiz tam pansiyon konsept olarak hazırlanmış kayak veya snowboard eğitimli aktivite paketidir. Sabah kahvaltısı otelde açık büfe, öğle yemeği kayak merkezinde sucuk ekmek veya köfte ekmek yanında ayran, akşam yemeği otelde set menü olarak sunulacak ve fiyata dahildir. Sizi otelde karşılayan ekip lideriniz otele kayıt işlemlerinizde yardımcı olacaktır. Dört gece beş gün olarak düzenlenen paketimizde dört gün kayak merkezinde eğitimlerimiz ve piste kayma geliştirme çalışmalarımız olacaktır. İki saat teorik ve pist dışı eğitimlerimizin ardından iki saat pist eğitimlerimiz olacak ve tüm tatiliniz boyunca ekip lideriniz sizlerle beraber olacaktır. Kayak / Snowboard ekipmanları fiyata dahildir. Kıyafetler fiyata dahil değildir. Kayak / Snowboard kıyafeti olmayan katılımcılarımız kayak odamızdan uygun fiyatlarla kiralama yapabilirler. Pist çıkışları için 14 binişlik skipass tarafımızdan verilecektir. Kayseri hava limanı ve otogar yolu ile gelecek katılımcılarımızın otele ulaşımı ve otelden havalimanı / otogar ulaşımı tarafımızdan yapılacaktır. Transfer bilgileriniz için rezervasyon tarihinizden bir gün önce ekip lideriniz tarafınızdan aranacaksınız.
 • Bonus
  Vade farksız 9 taksit
 • World
  Vade farksız 9 taksit
 • Maksimum
  Vade farksız 9 taksit
 • Axess
  Vade farksız 9 taksit
 • Qnb Finansbank
  Vade farksız 9 taksit
 • Paraf
  Vade farksız 9 taksit
 • Ziraat Combokart
  Vade farksız 9 taksit
 • Kısmi Ödeme
  Vade farksız 9 taksit
 • Dönem Tarihi
  Herşey Dahil Fiyatı
 • 25 Ocak -29 Ocak 2021
  1.750,00 TL
 • 01 Şubat -05 Şubat 2021
  1.750,00 TL
 • 08 Şubat -12 Şubat 2021
  1.750,00 TL
 • 15 Şubat -19 Şubat 2021
  1.750,00 TL
 • 22 Şubat -26 Şubat 2021
  1.750,00 TL

OTELE GİRİŞ VE TANIŞMA PAZARTESİ

Tatilimizin ilk gününde Kayseri merkezde bulunan otelimizde toplanıyoruz. Kayseri otogarı ve havalimanından otele ulaşım Aktifkamp tarafından yapılacak olup giriş tarihinizden bir gün önce transfer planlamanız için ekip lideriniz tarafından aranacaksınız. Saat 14:00 sonrası yapılan girişlerimiz ve serbest zaman sonrası saat 19:00 da akşam yemeğimiz otelimizde set menü olarak sunulacaktır. Akşam yemeğimizin tamamlanması ile birlikte ekip tanışması ve tatiliniz hakkında bilgilendirme toplantımızı yapıyoruz. Ertesi gün başlayacak yorucu fakat bir o kadar eğlenceli ilk günümüze hazırlık ve dinlenmek için odalarımıza çekilebiliriz. 

KAYAK VE SNOWBOARD EĞİTİM SALI

Tatilimizin ilk sabahı sabah kahvaltımızın ardından Erciyes kayak merkezine gitmek üzere otelimizin önünde bulunan aracımızda yerimizi alıyoruz. Yarım saatlik bir yolculuk sonrası ekipmanlarımızı alarak eğitim alanımızda toplanıyoruz. Ara ara molalarımızın olacağı 2 saatlik pist dışı teorik grup dersimizi pist ön çalışması ile bitiriyoruz. Öğlen yemeği toplanma saatimiz ekip lideriniz tarafından sizlere bildirilecektir. Öğlen yemeğimiz kayseri sucuk ekmek veya develi pidesi yanında ayran olarak verilecektir. Öğle yemeğimiz sonrası teorik eğitimlerimiz pist ile birleştirdiğimiz bir saatlik eğitimimiz başlamaktadır. Pist eğitimimiz sonrası akşam tesis çıkış saatimiz olan 16:30 a kadar serbest zaman ile geçiriyoruz. Otele dönüş için ekip liderinin belirlediği noktada araçlarımızda yerimizi alıyoruz. Otelimizde akşam yemeği 19:00 da başlayacaktır. 

TEMEL EĞİTİM TEKRAR VE PİST EĞİTİMİ ÇARŞAMBA

Sabah kahvaltımızın ardından Erciyes kayak merkezine gitmek üzere otelimizin önünde bulunan aracımızda yerimizi alıyoruz. Yarım saatlik bir yolculuk sonrası ekipmanlarımızı alarak eğitim alanımızda toplanıyoruz. İlk günümüzde aldığımız eğitimin tekrarı olacak ve eksiklerimizi tamamlayacak bir saatlik eğitimizi tamamlıyoruz. tekrar ve geliştirme eğitimimiz ardından pist eğitimlerimize devam ediyoruz. Öğlen yemeği toplanma saatimiz ekip lideriniz tarafından sizlere bildirilecektir. Öğlen yemeğimiz kayseri sucuk ekmek veya develi pidesi yanında ayran olarak verilecektir. Öğle yemeğimiz sonrası akşam tesis çıkış saatimiz olan 16:30 a kadar serbest zaman ile geçiriyoruz. Tüm serbest zaman içerisinde sizlere eksik bilgilerinizi tamamlamak üzere ekip lideriniz yanınızda olacaktır. Otele dönüş için ekip liderinin belirlediği noktada araçlarımızda yerimizi alıyoruz. Otelimizde akşam yemeği 19:00 da başlayacaktır. 

PİST EĞİTİMİ TEKRARI VE SERBEST ZAMAN PERŞEMBE

Sabah kahvaltımızın ardından Erciyes kayak merkezine gitmek üzere otelimizin önünde bulunan aracımızda yerimizi alıyoruz. Yarım saatlik bir yolculuk sonrası ekipmanlarımızı alarak pistlerde tekrar yapmak üzere toplanıyoruz. bu güne kadar aldığımız eğitimlerin tekrarı olacak ve eksiklerimizi tamamlayacak bir saatlik eğitimizi yapıyoruz.. Öğlen yemeği toplanma saatimiz ekip lideriniz tarafından sizlere bildirilecektir. Öğlen yemeğimiz kayseri sucuk ekmek veya develi pidesi yanında ayran olarak verilecektir. Öğle yemeğimiz sonrası akşam tesis çıkış saatimiz olan 16:30 a kadar serbest zaman ile geçiriyoruz. Tüm serbest zaman içerisinde sizlere eksik bilgilerinizi tamamlamak üzere ekip lideriniz yanınızda olacaktır. Otele dönüş için ekip liderinin belirlediği noktada araçlarımızda yerimizi alıyoruz. Otelimizde akşam yemeği 19:00 da başlayacaktır. 

KAYAK MERKEZİ SERBEST ZAMAN ve OTELDEN ÇIKIŞ CUMA

Tatilimizin son gününde sabah kahvaltımızın ardından kayak merkezimize hareket için saat 09:00 da otelimizin lobisinde buluşup servisimizde yerlerimizi alıyoruz. Pistlerimizde özgürce kayabileceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Ekip lideriniz her türlü konuda sizlere yardımcı olmak için pistlerde sizinle beraber olacaktır. Öğlen yemeğimiz için toplanma saati ve bölgesi sizlere bildirilecektir. Kayak merkezimizden ayrılma saatimiz 15:00 olup otel çıkış işlemlerimizi yaparak otelimizden ayrılıyoruz. 

Kayseri’nin ilk ve tek boutıque hoteli La Casa, 5 yıldız standartlarında dekore edilen eşsiz konfor ve huzur ortamına sahip 45 lüks odasıyla, eğitimli personeli ve maksimum müşteri memnuniyeti için tüm ayrıntıları düşünülmüş kaliteli hizmet anlayışı ile kayseri turizmine atılan son imzadır.
La Casa Boutique Hotel, Kayseri’nin karakteristik manzaralarına ve Erciyes Dağı’nın eşsiz görüntüsüne hâkim konumuyla ve şehrin alışveriş, finans, tarihi ve turistik merkezlerine yakınlığıyla da önemli bir konaklama merkezi durumundadır.
Hayalinizdeki ev olmaya aday tek adres La Casa Boutique Hotel, tüm mekânlarında siz misafirlerinin hak ettiği huzur ve güveni eşsiz modernliği ile taçlandırırken, Kayseri’de hiçbir otelde bulunmayan ve sadece La Casa’ya özel tasarlanmış odalarında mükemmele ulaşmak adına hiçbir ayrıntıdan kaçınılmamıştır.

Tesisin 60 adet standart odası bulunmaktadır. Yerler halı kaplıdır klima split olup mini bar ücretlidir (mini bar her gün kontrol edilir.) Ayrıca odada kasa (ücretli ),telefon & fax, banyo (duşakabin), balkon mevcuttur.

Aktivite programımız tam pansiyon olarak hizmet vermektedir. Sabah kahvaltısı otelde açık büfe, öğle yemeği aktivite içerisinde sucuk ekmek veya köfte ekmek yanında ayran, akşam yemeği otelde set menü olarak verilecektir. 

Aktiviteler

1. Gün
OTELE GİRİŞ VE TANIŞMA PAZARTESİ
2. Gün
KAYAK VE SNOWBOARD EĞİTİM SALI
3. Gün
TEMEL EĞİTİM TEKRAR VE PİST EĞİTİMİ ÇARŞAMBA
4. Gün
PİST EĞİTİMİ TEKRARI VE SERBEST ZAMAN PERŞEMBE
5. Gün
KAYAK MERKEZİ SERBEST ZAMAN ve OTELDEN ÇIKIŞ CUMA

Otel Konumu

Hacı Saki Mah. Atatürk Bulv. No:5 Düvenönü / KAYSERİ

Satın al butonuna tıklayarak incelemiş olduğunuz ERCİYES KAYAK / SNOWBOARD EĞİTİM PAKETİ 4 GECE 5 GÜN isimli tur paketimiz için rezervasyon yaptırabilirsiniz.