Logo

Kemer Aktivite Turları,Side Aktivite Turları, Alanya Aktivite Turları

 • Tur Süresi

  7 GÜN

 • Kemer Full Paket

Paket İçeriği

Kemer Full aktivite programımız 6 gece 7 gün herşey dahil 3 yıldız otel konaklamalı olup dokuz aktivite ile dolu dolu hazırlanmış bir programdır. Her hafta pazar günü başlar ve takip eden cumartesi sona erer. Katılımcılarımızın kemerde bulunan otelimize ulaşımı kendilerine aittir. Otele giriş aktivite başlangıç günü olan pazar saat 14:00'de dir. Atkviteler ve otel arasında yapılacak olan transferler tarafımızdan yapılacaktır. Kısaca aktivitelerimiz: Pazar ATV Safari, Pazartesi Tüplü Dalış & Ayışığı Canlı Müzik, Salı Kanyoning ve Rafting, Çarşamba Aquapark & Inferno Club Parti, Perşembe Banana-Mable ve Scrable oyunlarından oluşan 3 aktiviteli su sporları, Cuma Tekne Turu & Aura Club Parti, olarak katılımcılarımız için hazırlanmıştır.
 • Bonus
  Vade farksız 9 taksit
 • World
  Vade farksız 9 taksit
 • Maksimum
  Vade farksız 9 taksit
 • Axess
  Vade farksız 9 taksit
 • Qnb Finansbank
  Vade farksız 9 taksit
 • Paraf
  Vade farksız 9 taksit
 • Ziraat Combokart
  Vade farksız 9 taksit
 • Kısmi Ödeme
  Vade farksız 9 taksit
 • Dönem Tarihi
  Herşey Dahil Fiyatı

ATV SAFARİ

Saaat 14:00 dan sonra otel girişlerini tamamlayan misafirlerimizle saat 16:00 da aktivite alanımıza gitmek için otelimizin lobisinde buluşuyoruz. Aktivite alanımıza ulaştıktan sonra güvenlik ve sürüş eğitimlerimizi alarak yaklaşık 2 saat sürecek olan ATV Safarimize başlıyoruz. Nehir çamur ve ormanlık patikalarda devam eden turumuzun ortalarına doğru doğal olarak oluşmuş kanyon göletimizde yarım saatlik dinlenme molasında yüzerek serinleyebilirsiniz.

TÜPLÜ DALIŞ ve AYIŞIĞI CANLI MÜZİK

Tüplü Dalış aktivitemizde bize ev sahipliği yapacak teknemize gitmek için kahvaltı sonrası saat 09:30 da lobide buluşuyoruz ve hareket ediyoruz. Teknemizde gerekli kayıt işlemlerinden sonra dalış hakkında teknik ve güvenlik eğitimlerimizi alıp hazırlanıyoruz. Öğleden önce bir, yemek sonrasında da bir adet olmak üzere iki adet dalış yaparak günü tamamlıyoruz. Gün içerisinde dileyen misafirlerimiz boş zamanlarda yüzebilir ve şnorkeling yapabilirler. Otelimizde alınan açık büfe akşam emeği sonrası biraz dinleniyoruz. Saat 21:30'da Ay Işığı canlı müzik eğlencemize katılmak üzere servisimizde yerimizi alıyoruz. ,Katılımcılarımızın kaynaşması ile birlikte geriye kalan tatilinizde harika dostlukların temellerini atacağımız bu gecenin dönüş saati 00:00 olarak belirlenmiştir. 

KANYONİNG & RAFTİNG

Sabah saat 08:00 de Kanyoning ve Rafting aktivitemizi yapacağımız köprülü kanyona hareket için lobide buluşuyoruz. Aktivite merkezimize ulaştıktan sonra ekipman hazırlıklarımızı yapıyoruz. Gerekli güvenlik ve teknik eğitimlerimizden sonra kanyoning başlangıç noktamıza gidiyoruz. Bir buçuk saatlik kanyon turumuzda nehir içierisinde yüzme kayalık geçişleri ve eğlenceli atlayışları yapıyoruz. Rafting başlangıç noktasında kısa bir mola vererek rafting parkurumuzda botlarımızla yol alıyoruz. Eğlenceli animasyonlar ve su oyunları ile aktivitemizi merkezimizde bitiriyoruz. Biraz geç olarak öğle yemeğimizi yedikten sonra otelimize dönmek üzere araçlarımızda yerimizi alıyoruz. Aktivite için yanınızda bulundurmanızı tavsiye edeceğimiz malzemeler; bez plaj ayakkabısı, yedek kuru kıyafet, havlu. Aktivite alanına telefon ve kamera gibi elektronik çihazlar kaybolma ve kırılma tehlikesine karşı alınmamaktadır. bu tür cihazlarınızı aktivite başlangıç ve bitiş noktası olan merkezimizde kilit altına alıyoruz.

AQUAPARK & KAY UÇ & INFERNO CLUB PARTİ

09:30 Kahvaltımızın ardından gün boyunca sular içerisinde eğleneceğimiz Aquaparka gitmek için servisimizde yerimizi alıyoruz.

Yol esnasında vereceğimiz kısa bir brifingin ardından tesise giriş yapıyoruz. Öğlen yemeğimizi tesiste set menü olarak yiyoruz. 

Türkiye'de ilk kez kurulan Dev Huni ve Kay Uç kaydırağı dahil birbirinden eğlenceli ve aksiyon dolu 17 kaydıraktan oluşan aktivite sizleri bekliyor. Tepegöz, Dev Huni gibi kaydıraklarda kendinizi hikayenin içinde hissedeceksiniz. Kay uç sizleri bekliyor. Bu sefer yolculuk yükseklere doğru. Bu kaydırak sizi 7 metre havaya uçuracak. saat 17:00'de aquaparktan ayrılıp otelimize dönüyoruz. 

Otelimizde Akşam yemeği sonrası bir süre dinlendikten sonra gece eğlencemize devam etmemiz için Kemer’de bulunan dünyaca ünlü Inferno Clup bizleri bekliyor. Gecenin geç saatlerine kadar eğlencemiz devam edecek. 

SU SPORLARI

Tatilimizin 5. gününde sabah saatlerimizi dinlenmeye ayırıyoruz. Öğleden sonra saat 14:00' de başlayacak olan aktivitemiz su sporları. Sürat motorlarının arkasında çekilerek yapılan üç adet farklı aktivite bir arada. İlk aktivitemiz banana. Daha sonra rahat koltuklarımızda oturur şekilde adrenalinin tadına varacağınız mable ile tanışıyoruz. Son aktivitemiz ise scrable ile biraz heyecan ekliyoruz. Kısa süreli bu aktivitelerimizde ortalama aktivite süresi 15'er dakikadır ve kişi başı birer seans olarak yapılır.

TEKNE TURU & AURA CLUB PARTİ

09:30 Kemer yat limanından kalkacak teknemizde yerimizi almak için otelimizden ayrılıyoruz.

10:00 Akdeniz’in en güzel koylarından Phaselis koyu da dahil 3 koyda vereceğimiz yüzme molaları, görülecek muhteşem manzaralar eşliğinde eğlence dolu bir tekne turu için yola çıkıyoruz. Öğlen yemeği teknemizde verilecektir ve tekne turu boyunca alınan içecekler ücrete dahildir.

17:30 Limana Dönüş ve serbest zaman. Otelimizde Akşam yemeği sonrası bir süre dinlendikten sonra gece eğlencemize devam etmemiz için Kemer’de bulunan dünyaca ünlü Aura Clup bizleri bekliyor. Gecenin geç saatlerine kadar eğlencemiz devam edecek. 

ÇIKIŞ

Bir haftalık tatilimizin son sabahı maalesef geldi. Hatıralarımızda harika anılarla evlerimize döneceğimiz bugün kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz. En geç 11:00’de odalarımızı boşaltmamız gerekmektedir.

Botanik Park Hotel; Kemer'de denize 200 metre mesafede konumlanmıştır. Tesis, 60 odası ile misafirlerine konforlu hizmet sağlamaktadır. Tesisin restoran ve barında birçok lezzet alternatifi misafirlerine beğenisine sunulmaktadır. Tesiste bulunan hamam, sauna ve masaj imkanları ile rahatlayabilir; açık yüzme havuzu ve çocuk havuzunda yüzebilir; aktivite imkanları ile eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz.

Tesisin 60 adet standart odası bulunmaktadır. Yerler halı kaplıdır klima split olup mini bar ücretlidir (mini bar her gün kontrol edilir.) Ayrıca odada kasa (ücretli ),telefon & fax, banyo (duşakabin), balkon mevcuttur.

Tam pansiyon konaklama sistemimizde, açık büfe sabah kahvaltısı, aktivite içerisinde köfte ekmek veya sucuk ekmek seçimli set menü öğlen yemeği ve seçimli fix menü olarak akşam yemeği mevcuttur. İçecekler extra olup sabah kahvaltısında çay ve kahve kahvaltı saatleri içerisinde ücretsizdir. 

Aktiviteler

1. Gün
ATV SAFARİ (33)
2. Gün
TÜPLÜ DALIŞ ve AYIŞIĞI CANLI MÜZİK (33)
3. Gün
KANYONİNG & RAFTİNG
4. Gün
AQUAPARK & KAY UÇ & INFERNO CLUB PARTİ
5. Gün
SU SPORLARI (33)
6. Gün
TEKNE TURU & AURA CLUB PARTİ
7. Gün
ÇIKIŞ

Otel Konumu

Yeni Mahallesi, Yeni Mahalle Atatürk Bulvarı, Çınaryanı Sk. No:2, 07980 Kemer/Antalya